Renkli Dehalar Anaokulu

Renkli Dehalar Anaokulu

Renkli Dehalar Anaokulu için hazırladığımız bu yazılımda öğretmenlerin ve velilerin sistem içerisinde birbirleri ile kolay ve rahat bir biçimde bilgi alışverişi yapabilmesini sağladık. Örnek verecek olursak öğretmeler ve veliler hazırladığımız paneline içerisinde birbirleri ile iletişim kurabilmeleri amacı ile mesajlaşma sistemi yer alıyor. Öğretmenler duyuyu yayınlayabiliyor günlük besin tablosunu ayarlayabiliyor ve hangi öğrencinin ne yediğini veya ne yemediğini sisteme kolay bir şekilde girilebiliyor. Ayrıca etkinlikler ve aktiviteler belirtilebiliyor. Tüm bu bilgileri veliler panelden görebiliyor.

renkli dehalar anaokulu

Hazırladığımız yazılımımız da sadece bunlarla da kalmıyor daha fazlasını yapabiliyorsunuz. Çocuklarınızın ödeme planlarını yönetip görebiliyorsunuz. Sistem üzerinden aidatlarınızı da ödeyebiliyorsunuz. Ayrıca planları çıktı olarak alabiliyorsunuz. Tamamen yönetilebilir olaması ile kullanıcı dostu sade anlaşılır bir tasarıma sahip. Bu yazılımda her şey hakkında bilgi alabilir ve yönetebilirsiniz.

Bu yazılım sayesinde Çocuklarınızın her an ne yaptığını görebilirsiniz. Anaokulu da bu yazılım sayesinde bir çok iş yükünden kurtulmuş olur. Hem velilerin gönülleri rahat olur hem de anaokulu yönetimi işlerini kolaylaştırmış olur. Bu sistem şimdiye kadar tüm kullanıcılarından olumlu sonuç almıştır.

%100 Yönetilebilir

Kullanıcı dostu

Anlaşılır kolay kullanım

   

“Sunduğumuz yazılımımıza sahip tüm müşterilerimiz ve kullanıcıları sistemden tamamen memnun kalmıştır”